Car audio dla wszelkich kierowców!

Praktyczne, szybkie i niezniszczalne pojazdy. Auta nietypowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o gigantycznej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby zwiększyć zadowolenie nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu i pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie wozy mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – opustoszałego pola, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też nowe wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o fruwających autach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz patentować takie auta? To na pewno byłoby fenomenalne doświadczenie dla smakoszy aut oraz sztampowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały rozmaite pierwotne wozy.

pioneer

MVH-X380BT

17cm 2-drożne głośniki współosiowe (280W)

głośniki eliptyczne